Четвер , Грудень 13 2018
ГОЛОВНА / Новини / Спорт / Україна зуміла вперше в історії взяти “золото” на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств

На планетарній першості, яка тривала в Бахрейні, медаль найвищого гатунку в свій актив записала Дарина Самчик. Таким чином Україна зуміла вперше в історії взяти “золото” на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств. – ТСН

У фінальній протистоянні Самчик перемогла шведку – Ніну Бек. Зазначимо, що цей бій відбувся у ваговій категорії до 52 кг.

Окрім Самчик, медалі на цих змаганнях здобули ще п’ятеро бійців. “Срібло” завоювали Оксана Пашкова (до 48 кг.) та Роман Сиркін (до 62 кг.).

“Бронза”, своєю чергою, в активі – Катерини Добрознай (до 66 кг.), Владислава Дубкова (до 61 кг.) та Баграта Адамія (до 120 кг.).

про пост.укр

цікаво також

У Тернополі проходить відкритий чемпіонат зі спортивного туризму

У лісовому угідді «Пронятин» біля Тернополя триває відкритий чемпіонат зі спортивного туризму «Файний листопад». Відбуваються …

У Тернополі тривають змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки»

Змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки» розпочалися  з 22 жовтня.  Їм передував перший етап – шкільні …